VyhledáváníGeodetické fórum

Máte-li na nás dotaz z našeho oboru, vložte
jej do FÓRA .
Budeme-li na něj znát odpověď, rádi vám
na váš dotaz odpovíme.

O nás

      Společnost Geotrop vznikla v roce 2006 jako logická pokračovatelka firmy Geotop s.r.o., kterou nebylo možné transformovat a restrukturalizovat na požadavky trhu. Tímto krokem se pracovitým a ambiciozním společníkům uvolnily ruce pro jejich plán, mít moderní konkurenceschopnou společnost, která by se prosadila nejen v českém regionu.
      Hlavní náplní firmy je provádění dodavatelských prací ve stavebnictví, inženýrská geodezie, mapování, geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, práce pro katastr nemovitostí. Garantem pro firmu je jednatel Ing. Jan Žáček, úředně oprávněný zeměměřický inženýr od roku 1992.
      Pravidelná školení zaměstnanců zajišťují flexibilitu a rychlost při plnění požadavků našich zákazníků. K výkonu práce používáme nejmodernější nástroje včetně technologií GPS. Od roku 2013 disponujeme dalším úředně oprávněným zeměměřickým inženýrem J.Žáčkem mladším.
      Zdravé sebevědomí pro plnění zadaných úkolů nám dodávají dlouholeté praktické zkušenosti z velkých akcí. (Obrazem pak na připojených fotografiích dokládáme jen pár
z mnoha akcí, na nichž firma vykonávala funkci hlavního geodeta).
ze stavby obchodního centra Zlaté Jablko Zlín výstavba průmyslové zóny Holešov garáž důchodce Horáčka
Zlaté Jablko ve Zlíně
průmyslová zóna Holešov
garáž důchodce Horáčka